Sprawdzony bank,
Sprawdzone ubezpieczenie.

Naszym Klientom polecamy tylko oferty, których jesteśmy pewni. Na przykład ubezpieczenia Generali TU SA.

Generali to firma działająca w Polsce od 1998 r., to specjaliści od tego, byś czuł się zawsze bezpiecznie: Twoje zdrowie, rodzina i gospodarstwo będą pod dobrą opieką.

SBR Bank współpracuje z Generali od lat. Sprawdziliśmy i mówimy z pewnością — warto!

Ubezpieczenia Generali:

Generali Mój Dom
Generali Turysta
NNW Indywidualne
Generali Ochrona Prawna
Generali Auto

Generali Auto

Pełen zakres ubezpieczeń związany z posiadaniem i poruszaniem się pojazdami mechanicznymi. Kompleksowa ochrona ubezpieczenia kierowcy i samochodu.


Ubezpieczenie szyb

Szybę w samochodzie stłuc łatwo – wystarczy kamyk spod koła innego pojazdu. Dzięki ubezpieczeniu szyb Generali zorganizuje zakup i wymianę uszkodzonej szyby na nową w specjalistycznym warsztacie.


Assistance Premium dla wymagających

1000 km holowania w Polsce i w Europie – nawet po awarii? Tak, to możliwe w Generali Auto. W wariancie Premium ubezpieczenia Assistance otrzymasz nie tylko długie holowanie, ale również samochód zastępczy nawet na 10 dni.

Wariant Premium możesz wykupić, gdy ubezpieczasz auto osobowe w ramach Auto Casco.


Assistance w cenie OC

W cenie ubezpieczenia OC w Nowej Concordii Auto otrzymujesz ubezpieczenie Assistance. Co o nim warto wiedzieć? Przyda się, gdy zderzysz się z innym autem lub zwierzęciem. Po kolizji przysługuje holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski albo naprawa pojazdu na miejscu.

 Aby otrzymać ten cenny dodatek, wystarczy ubezpieczyć w Concordii swoje auto osobowe, dostawcze, motocykl lub motorower.


Ochrona zniżki OC

Masz już komplet zniżek za jazdę bez stłuczki w ubezpieczeniu OC? To świetnie – zadbaj o to, aby ich nie utracić. To niewielki koszt, który czyni cuda. Sprawia, że przy wznowieniu ubezpieczenia zapominamy o Twojej przypadkowej stłuczce w poprzednim roku.


NNW chroniące poza pojazdem

Kiedy kończy się ochrona w ramach ubezpieczenia NNW przy polisie komunikacyjnej? Wydaj 10 zł więcej i nie szukaj odpowiedzi na to pytanie. Za kwotę jednej wizyty w myjni otrzymasz odszkodowanie również wtedy, gdy wypadek będzie miał miejsce w Twoim domu, ogródku lub gospodarstwie.

Ochrona w ramach tego wariantu dot. wszystkich właścicieli wpisanych do dowodu rejestracyjnego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zadbamy
o każdy szczegół

Planujemy współpracę na lata. Zależy nam, by każdy Klient SBR Bank był przez te lata w pełni zadowolony z naszego standardu obsługi. Tak, jak to robimy od 60 lat.
Skontaktuj się z nami

Nasze placówki

Nasze placówki

Wybierz oddział lub bankomat
Zamów rozmowę

Formularz kontaktowy


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych rozwiń
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 3, 18-210 Szepietowo. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iodo@sbrbank.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym - podstawa przetwarzania danych: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.
* Pole wymagane
Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Infolinia dostępna 24 h, 7 dni w tygodniu
Zobacz więcej
Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych rozwiń
Aplikacja mobilna SBR Bank dostępna do pobrania
Aplikacja SBR na google play Aplikacja SBR w App store