Samodzielnie monitoruj płatności
i odzyskuj należności online za pomocą serwisu Vindicat.pl

Przedsiębiorco serwis Vindicat.pl pomoże Ci w łatwy i skuteczny sposób monitorować płatności i efektywne odzyskiwać należności z niezapłaconych faktur.

Serwis Vindicat.pl wspiera
w odzyskiwaniu długu

Vindicat przeprowadzi Cię krok po krok przez wszystkie etapy windykacji 
w ramach postępowania polubownego, sądowego i komorniczego. 
Dzięki udostępnionym narzędziom będziesz mógł samodzielnie uruchomić proces odzyskiwania należności. Możesz też zlecić to specjalistom 
i monitorować postępy.

Zobacz jakie to proste: 

 1. Przejdź na stronę serwisu Vindicat.pl
 2. Załóż na stronie konto
 3. Zaloguj się i wpisz w pole kod: SBRBANK

Promocja dla Klientów SBR Bank

Przez 30 dni testuj serwis Vindicat.pl bez kosztów na jednej fakturze.
Zobacz Regulamin Promocji

Czym jest system Vindicat.pl ?

Vindicat to nowoczesna platforma, która pozwala przedsiębiorcom z sektora MSP na odzyskiwanie długów od swoich klientów i kontrahentów.
Jest to innowacyjne rozwiązanie informatyczne, dzięki któremu oszczędzasz czas i pieniądze nie psując dobrych relacji z kontrahentem.
Dzięki dostępowi do usługi przedsiębiorca otrzymuje dostęp do różnych narzędzi, których może użyć przy odzyskiwaniu należności, co daje mu pełną kontrolę nad całym procesem odzyskiwania pieniędzy. Przedsiębiorca dodatkowo otrzymuje najefektywniejszy scenariusz postępowania, który został przygotowany przez prawników i analityków.
System umożliwia również korzystanie z różnych form komunikacji z dłużnikiem poprzez SMS, e-mail czy też pismo. Za pomocą systemu Vindicat.pl przedsiębiorca może w ciągu kilku sekund wygenerować wezwanie do zapłaty, pozew o zapłatę czy też pozew do e-sądu. Może także skorzystać z modułu do negocjacji online, wystawić ofertę na internetową giełdę długów, a jeśli zajdzie taka potrzeba to może skorzystać z wniosków koniecznych przy egzekucji komorniczej.
System umożliwia, więc odzyskiwanie pieniędzy w ramach postępowania polubownego, postępowania sądowego oraz postępowania komorniczego.

W ramach e-Windykacji przy pomocy platformy Vindicat Klienci SBR Bank mogą:

 • Korzystać z bogatej bazy gotowych do użycia i spersonalizowanych pism windykacyjnych. W udostępnionej użytkownikom bibliotece dokumentów znajdują się m.in. wezwania do zapłaty, pozwy, e-pozwy, czy wnioski o wszczęcie egzekucji. Wszystkie opierają się o wprowadzone przez użytkownika dane, a zatem są gotowe do użycia. Wystarczy je jedynie wydrukować i podpisać. 

 • Oszczędzać czas dzięki dedykowanemu robotowi windykacyjnemu. Przedsiębiorcy mogą w prosty sposób zautomatyzować powtarzalne czynności związane 
  z odzyskiwaniem pieniędzy – część z nich może przejąć specjalny robot windykacyjny. Wysyła on wezwania do zapłaty, dodaje wierzytelności na giełdę długów i powiadamia dłużnika o ewentualnym skierowaniu sprawy do sądu. 

 • Prowadzić regularny monitoring płatności. Uwzględnia on specyficzne potrzeby małych i średnich firm w tym zakresie. Dzięki monitoringowi możliwe jest zachowanie kontroli nad całością firmowych płatności. 

 •  Negocjować z dłużnikiem. Służy do tego prosty w obsłudze moduł do negocjacji online.  

 • Korzystać z wbudowanej giełdy długów Vindicat. Giełda jest popularna i zajmuje wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu dane dłużnika są bardzo dobrze widoczne dla jego potencjalnych kontrahentów czy klientów.

 • Umieszczać na wystawianych fakturach pieczęć prewencyjną. Dzięki niej kontrahent od razu zostaje poinformowany, że w razie braku zapłaty w wyznaczonym terminie, sprawą zajmie się Vindicat.

 • Skorzystać z Big InfoMonitor. To jedno z najpopularniejszych i cieszących się największym zaufaniem Biur Informacji Gospodarczych w Polsce. 
  Windykujący z pomocą systemu Vindicat mogą dodać wpis lub wygenerować raport o wiarygodności kontrahenta. 

 • Uzyskać dostęp do indywidualnej pomocy prawnej. Do dyspozycji użytkowników jest również stale aktualizowany program edukacyjny.

 • Korzystać ze wszystkich oferowanych możliwości lub jedynie części z nich 
  – w zależności od potrzeb firmy.


Nasze placówki

Nasze placówki

Wybierz oddział lub bankomat
Zamów rozmowę

Formularz kontaktowy


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych rozwiń
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 3, 18-210 Szepietowo. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iodo@sbrbank.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym - podstawa przetwarzania danych: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.
* Pole wymagane
Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Infolinia dostępna 24 h, 7 dni w tygodniu
Zobacz więcej
Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych rozwiń
Aplikacja mobilna SBR Bank dostępna do pobrania
Aplikacja SBR na google play Aplikacja SBR w App store