Chcemy, by nasi Klienci mieli jak najlepszy bank 

Największą nagrodą jest zadowolenie Klienta. To ono jest najważniejsze. 
Nie znaczy to jednak, że nie jesteśmy dumni z kolejnych wyróżnień. Chcemy, by nasi Klienci mogli chwalić się, że są w SBR Bank. 
By świetnie się czuli w swoim (czyli naszym) Banku.


Każda nagroda to dla nas informacja, że idziemy w dobrą stronę.
Dla Klientów zaś to dodatkowe, zewnętrzne potwierdzenie wiarygodności SBR Bank.2020


SBR Bank otrzymał tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2020 

Spółdzielczy Bank Rozwoju (SBR Bank) znalazł się wśród grona laureatów konkursu Firma Dobrze Widziana 2020, zorganizowanym przez Business Centre Club. Celem konkursu było wskazanie i uhonorowanie firm, które nie tylko rozumieją, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, ale i aktywnie angażują się w jej działania. Ze względu na tematykę konkursu, czyli działania społeczne i charytatywne nagroda ta jest nam szczególnie bliska.2021


V miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych 2021

SBR Bank znalazł się w gronie najlepszych i zajął V miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych 2021.

Ranking ten został przygotowany przez „Strefę Gospodarki” i został zamieszczony w ogólnopolskim wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej”. Analizy obejmowały wiele czynników m.in. wyniki i kondycję finansową Banku, prowadzoną politykę kadrową, inwestycje, a także działania prowadzone na rzecz społeczności lokalnej.


2022


II miejsce w rankingu najbardziej efektywnych banków spółdzielczych w Polsce.

W rankingu porównywano efektywność działania największych pod względem sumy bilansowej banków spółdzielczych z Grupy BPS, SGB oraz niezrzeszonych. Biorąc pod uwagę 5 czynników: dynamika przychodów podstawowych, ROE, ROA, C/I oraz koszt ryzyka.

Znalezienie się wśród grona najlepszych i najbardziej efektywnych banków spółdzielczych w Polsce jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju, aby świadczyć jak najlepsze usługi naszym Klientom.


IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Banków Spółdzielczych

Kolejny rok z rzędu SBR Bank znalazł się w gronie najlepszych Banków Spółdzielczych.
W tym roku zajął zaszczytne IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2022.


2023


III miejsce w XXVI Krajowym Rankingu "Wyróżniające się Banki Spółdzielcze" w kategorii popularność banków

Spółdzielczy Bank Rozwoju zajął III miejsce w kategorii "Bank - lider popularności wśród klientów", pośród banków o sumie bilansowej 501 mln zł - 1 mld zł. Natomiast w kategorii efektywność banków o sumie bilansowej od 501 mln do 1 mld zł  Spółdzielczy Bank Rozwoju znalazł się w pierwszej dziesiątce, zajmując  X miejsce.

Ranking został przygotowany przez miesięcznik finansowy "Bank". Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbyło się na uroczystej Gali podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej w dn. 31 maja 2023 roku.


IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych 2023

SBR Bank kolejny rok z rzędu znalazł się w gronie najlepszych banków spółdzielczych w Polsce.  W tym roku obroniliśmy pozycje z roku poprzedniego zajmując IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych 2023.
Ranking ten został przygotowany przez „Strefę Gospodarki” i został zamieszczony w ogólnopolskim wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej”. Analizy obejmowały wiele czynników m.in. wyniki i kondycję finansową Banku, prowadzoną politykę kadrową, inwestycje, a także działania prowadzone na rzecz społeczności lokalnej.


2024


Wyróżnienie w kategorii "Nowoczesne Technologie w Bankowości Spółdzielczej" za wspieranie innowacyjności oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak Internetowy Kantor SBR Bank, który zwiększa dostępność i jakość usług banku spółdzielczego. Przyznane zostało przez kapitułę konkursu "Spółdzielcze Technologie Roku 2023" podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej.


Wyróżnienie "Bank Technologicznie Innowacyjny FANB 2024", przyznawane bankom wyznaczającym nowe standardy w branży oraz dbającym o bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów, zostało wręczone podczas Forum Administratorów Novum Bank.


IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych 2024

SBR Bank kolejny rok z rzędu znalazł się w gronie najlepszych banków spółdzielczych w Polsce.  W tym roku obroniliśmy pozycje z roku poprzedniego zajmując IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych 2024.
Ranking ten został przygotowany przez „Strefę Gospodarki” i został zamieszczony w ogólnopolskim wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej”.