Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym
Szepietowo, 28-29 czerwca 2014

 

Jak co roku, SBR Bank będzie uczestnikiem Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które odbędą się w dniach 28 i 29 czerwca br. w Szepietowie (woj. podlaskie). To jedna z największych imprez rolniczych w kraju, odbywająca się w konwencji targów i spotkań biznesowych.

 

Jej celem jest pokazanie najnowszych technologii w hodowli zwierząt oraz postępu w obsłudze technicznej sektora rolniczego. Przy okazji Wystawy odbywają się prezentacje zwierząt hodowlanych i konkursy dla hodowców bydła mlecznego oraz mięsnego, koni, trzody chlewnej, owiec, kóz i drobiu.

 

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie mają ponad 20-letnią tradycję. Corocznie gromadzą rzesze rolników i sympatyków rolnictwa, przedstawicieli instytucji wspierających rozwój sektora AGRO oraz przedsiębiorstw  zajmujących się jego obsługą . To również wspaniała okazja do promocji podlaskiego i polskiego rolnictwa. 

 

SBR Bank będzie miał na Wystawie swoje stoisko, na którym przygotuje dla odwiedzających miłe niespodzianki. Przy okazji będzie można poznać ofertę banku w zakresie obsługi nie tylko sektora rolniczego, ale również klientów indywidualnych, firm, czy instytucji.  
Będzie to również okazja do obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, które przypada 29 czerwca 2014 r.

 

 


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.