SBR Bank wyróżniony

jako organizacja ucząca się!

 

 

Podczas konferencji pt. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy – instrumentem wsparcia pracodawców”, która miała miejsce 27 stycznia 2016r. w Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, Spółdzielczy Bank Rozwoju został wyróżniony w konkursie „Organizacja ucząca się 2015 rok” w kategorii Średnie i Duże Przedsiębiorstwa. Organizatorami konkursu były Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka. 

 

 „Organizacja ucząca się to taka organizacja, która umożliwia, ułatwia i stymuluje naukę wszystkim swoim członkom oraz świadomie przekształca i doskonali zarówno siebie, jak i otoczenie, w którym istnieje, podnosząc stale sprawność własnego działania i zwiększając zdolność do innowacji i wzrostu, aby dzięki temu zapewnić sobie przetrwanie i sukces a swoim beneficjentom satysfakcję” (M. Bartnicki, Transformacja przedsiębiorstwa, 2006).

 

SBR Bank to instytucja z prawie 60-letnią tradycją. SBR Bank jest liderem bankowości spółdzielczej na Podlasiu- nieustannie podnosi sprawność własnego działania m.in. poprzez modyfikowanie strategii w reakcji na zdobyte doświadczenia, inwestowanie w nieustanny rozwój kompetencji pracowników oraz wspieranie lokalnych przedsięwzięć.

 


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.