SBR Bank wspiera


lokalne przedsięwzięcia- otwarcie boiska sportowego w Białymstoku

 

 

Od wielu lat wspieramy społeczności lokalne, uczestnicząc w różnych eventach i akcjach:

 

 • - promujemy aktywność czytelniczą (jako Mecenas Wiedzy kampanii społecznej „Czytam, więc wiem”),
   
 • - promujemy zdrowy i sportowy tryb życia (sponsorujemy dwie drużyny sportowe – rowerową „SPRINT SBR Bank Team” oraz „Uczniowski Klub Sportowy UKS Dojlidy”, w skład którego wchodzą młodzi tenisiści – obie drużyny odnoszą sukcesy, co bardzo nas cieszy!),
   
 • - wspieramy wydarzenia kulturowe („Imieniny Izabeli Branickiej”)
   
 • - aktywnie uczestniczymy w lokalnych uroczystościach i ważnych wydarzeniach („Wystawa Zwierząt Hodowlanych” w Szepietowie, „Dożynki” w Suwałkach) i wiele podobnych.

 

 

 

W ostatni piątek, 11 września, SBR Bank dołączył do inicjatywy lokalnej społeczności. W bliskim sąsiedztwie Oddziału Spółdzielczego Banku Rozwoju przy al. Jana Pawła II 59 w Białymstoku, aktywnie uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu wielofunkcyjnego boiska sportowego. SBR Bank za sprawą Dyrektor Oddziału, Mirosławy Łysiuk, ufundował lokalnej młodzieży na dobry początek 20 piłek futbolowych, a także zorganizował na czas wydarzenia drobny poczęstunek - watę cukrową, popcorn oraz słodkie upominki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również nasze odblaskowe misie, przygotowane z myślą o bezpieczeństwie uczniów podczas jesiennych spacerów.

 

W wydarzeniu uczestniczyły władze miasta. Zastępca Prezydenta Białegostoku, Rafał Rudnicki, wręczył Dyrektor Oddziału, Mirosławie Łysiuk, dyplom z podziękowaniem „(…) za wsparcie i udział w uroczystym otwarciu i oddaniu do użytku boiska (…) oraz stworzenie dobrego klimatu współpracy, za wkład i udział w promocji i rozwoju miasta Białystok, ale przede wszystkim za otwarcie na potrzeby naszych mieszkańców.”

 

Boisko powstało na podstawie projektu „Sport to zdrowie – boisko wielofunkcyjne przy Alei Jana Pawła II dla mieszkańców naszego miasta” zrealizowanego w ramach Budżetu Partycypacyjnego Miasta Białystok. Umożliwia m.in. grę w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę, siatkówkę czy badmintona. Wszystkim uczestnikom piątkowej uroczystości dziękujemy za tak liczne przybycie, zaś osiedlowym entuzjastom sportu życzymy wielu wygranych na nowoczesnym boisku!

 

 

 

 

 

 

 

 


 •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.