SBR Bank w gronie członków Izby Przemysłowo-Handlowej

 

Spółdzielczy Bank Rozwoju został członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.  Certyfikat członkostwa odebrała podczas VIII Dorocznego Koncertu IP-H Wiceprezes Zarządu SBR Bank Jolanta Zawadzka.

 

Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku jest najstarszą w regionie podlaskim i bardzo prężnie działającą instytucją samorządu gospodarczego. Funkcjonuje od 1991 roku. Obecnie zrzesza ponad 100 podmiotów z terenu całego województwa. Działa w oparciu o ustawę o izbach gospodarczych. Jej rolą jest kreowanie rozwoju gospodarczego regionu i integracja środowiska biznesu.

 

Członkostwo w Izbie Przemysłowo-Handlowej wpisuje się w misję Spółdzielczego Banku Rozwoju, którą jest  wspieranie i pobudzanie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. SBR Bank ma bliskie relacje z podmiotami gospodarczymi z rejonu swojego działania. Członkostwo w IP-H pozwoli ma umocnienie więzi z lokalnym biznesem oraz bliższe poznanie potrzeb i oczekiwań lokalnych przedsiębiorców.

 

Certyfikat członkostwa w IP-H odebrała Wiceprezes Zarządu SBR Bank Jolanta Zawadzka. Miało to miejsce podczas uroczystego VIII Dorocznego Koncertu Izby Przemysłowo-Handlowej, który odbył się 5 września br. w Operze i Filharmonii Podlaskiej.  

 


Wiceprezes Jolanta Zawadzka (pośrodku) w gronie nowych członków Izby Przemysłowo-Handlowej

 

Uroczysty koncert był również okazją do wyróżnienia jedenastu firm i instytucji statuetkami Duma Podlasia oraz przyznania stypendiów dla uzdolnionych artystycznie dzieci.  Gościem Specjalnym koncertu był Wicepremier RP Minister Gospodarki Janusz Piechociński, który wziął udział w uroczystym podpisaniu  Paktu na rzecz utworzenia Podlaskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji. Celem tej inicjatywy jest stworzenie sieci Centrów Arbitrażu i Mediacji w Polsce.

 

SBR Bank to instytucja z prawie 60-letnią tradycją. Działa  wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Jest liderem bankowości spółdzielczej na Podlasiu,  posiada sieć 20 placówek bankowych. Jest Mecenasem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Białymstoku. SBR Bank posiada tytuł „Kapitalne Przedsiębiorstwo Województwa Podlaskiego”.  Odnosi się on do wykorzystania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego na podnoszenie kwalifikacji i rozwój pracowników.


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.