Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

 

 

Ostatni weekend czerwca w Szepietowie opiewał w liczne pokazy, konkursy i występy zespołów artystycznych oraz spotkania edukacyjne i handlowe - to wszystko podczas największego wydarzenia w branży rolniczej w północno-wschodnim regionie Polski, w którym rokrocznie bierze udział również SBR Bank.

 

Przedstawiciele agrobiznesu zaprezentowali ponad 1000 zwierząt, w tym bydło mleczne, konie, króliki i drób hodowlany, wszystko w wielu rasach i odmianach, przy czym wiele z nich z możliwością zakupu.

 

Firmy z branży rolniczej zaprezentowały bogatą ofertę produktów i usług, chętnie doradzając interesantom najlepsze rozwiązania z niemal każdej z dziedzin - od uprawy i chowu, przez produkcję, maszyny i urządzenia rolnicze, agroturystykę, na budownictwie kończąc. Nie zabrakło stoisk z wyrobami kulinarnymi, przekąskami, kwiatami, zabawkami, odzieżą i biżuterią. Dużym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko SBR Bank, gdzie można było uzyskać obszerne informacje z zakresu m.in. kredytów dla rolnictwa, kredytów gotówkowych 0% oraz korzystnych lokat.

 

Punktem kulminacyjnym Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym było rozstrzygnięcie plebiscytów, ogłoszenie wyników rankingów oraz wręczanie nagród laureatom i najlepszym rolnikom, wśród których SBR Bank nagrodził swoich Klientów.

 

Upominki  wraz z listami gratulacyjnymi z tytułu zaangażowania w zakresie hodowli zwierząt i wkład w rozwój rolnictwa w regionie podlaskim, wręczyła Jolanta Zawadzka, Wiceprezes SBR Bank. Nagrodzonych przez nasz Bank zostało 17 rolników: Bogusława Jamiołkowska, Jan Zawadzki,  Paweł Świderski, Mieczysław Bogusz, Krzysztof Gołębiewski, Tadeusz Jankowski, Piotr Kryński, Jan Kulesza, Jan Mystkowski, Mirosław Odachowski, Dariusz Piekutowski, Tomasz Radziszewski, Marek Szepietowski, Michał Szymborski, Adam Tworkowski, Waldemar Wyszyński, Tadeusz Gardecki. Gratulujemy naszym Klientom dotychczasowych osiągnięć oraz życzymy wielu znakomitych osiągnięć w nadchodzących latach!

 

 

 

 

 


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.