Produkty SBR Bank w nowej odsłonie

 

Spółdzielczy Bank Rozwoju przygotował nową wizualizację swoich produktów. Odważna i niekonwencjonalna grafika nawiązuje do tradycji i nowoczesności banku.

 

Nowa wizualizacja produktowa to nie tylko forma odświeżenia wizerunku banku, ale przede wszystkim podkreślenie prawie 60-letniej tradycji SBR Bank w połączeniu z nowoczesnością.

 

Nowa wizualizacja jest niekonwencjonalna. Produkty przedstawione na ulotkach, plakatach oraz w internecie mają postać ikon  nawiązujących do twórczości ludowej, jaką jest haft krzyżykowy.  Stanowi on bazę przekazu niewerbalnego, jednak połączony jest w ciekawy sposób z innymi formami graficznymi, które wzmagają przekaz i podkreślają walory produktów oraz  ich ukierunkowanie na konkretną grupę Klientów.

 

Grafika jest subtelna i oszczędna w kolorach – to celowy zamiar mający podkreślić nowoczesny design z wykorzystaniem elementu twórczości ludowej.

 

              

 

–Jesteśmy bankiem spółdzielczym, z prawie 60-letnią historią, która m.in. stanowi o naszej wiarygodności i zaufaniu klientów – mówi Jolanta Zawadzka, wiceprezes SBR Bank. –Nasz bank ma korzenie w małej miejscowości, jaką jest Szepietowo na Podlasiu i tu dotychczas mamy swoją główną siedzibę – dodaje. –Początkowo w większości bank obsługiwał klientów z sektora rolnego i choć po latach profil naszego klienta nieco zmienił się, to nadal wspieramy rolnictwo i działalność okołorolniczą – kontynuuje J. Zawadzka.  -Dlatego też postanowiliśmy włączyć elementy ludowej twórczości artystycznej do nowej wizualizacji naszych produktów, która nierozerwalnie kojarzona jest z wsią. To ma podkreślać naszą tradycję, ale jednocześnie dzięki zastosowaniu innych elementów nowoczesnego designu, ukazuje obraz naszego banku jako instytucji nowoczesnej, oferującej produkty i usługi na najwyższym poziomie- dodaje.


SBR Bank to instytucja działająca  wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Centrala Banku znajduje się w Szepietowie, a oddziały i punkty obsługi klienta zlokalizowane są m.in. w: Białymstoku, Warszawie, Suwałkach, Grajewie, Łomży, Płaskiej i Nowych Piekutach.


Bank oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych, jednostek samorządu terytorialnego, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. Jest jednym z największych banków spółdzielczych na Podlasiu. Należy do zrzeszenia BPS SA.

 
Z sumą bilansową w wysokości ponad 714 mln zł. plasuje się na 11 pozycji wśród 364 banków  tej Grupy. Obligacje SBR Bank notowane są  na rynku Catalyst. Depozyty gwarantowane są przez BFG. Misją SBR Bank jest zwiększanie udziału w rynku i intensyfikacja rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.


                         


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.