PayByNet - Bezpieczne i szybkie zakupy przez Internet

 

Od 20 kwietnia b.r. SBR Bank wprowadza nową usługę natychmiastowych płatności internetowych PayByNet dostępną w programie bankowości elektronicznej INTERNET BANKING.

 

Dzięki tej usłudze wszyscy Klienci Spółdzielczego Banku Rozwoju, korzystający z Internet Bankingu, mogą szybko, bezpiecznie i wygodnie, przez 24 godziny na dobę, realizować płatności za zakupy w sklepach internetowych, przyjmujących płatności w ramach PayByNet. Płatności realizowane są bezpośrednio z rachunku Klienta (z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeń ELIXIR), bez konieczności ręcznego wprowadzania danych transakcji.

 

Jak korzystać z PayByNet?

1. W chwili dokonywania zakupów w sklepie internetowym, który akceptuje płatności w systemie PayByNet, przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać PayByNet, a po wyświetleniu strony serwisu – kliknąć logo Grupa BPS – Bank Polskiej Spółdzielczości, a następnie wybrać województwo podlaskie i Spółdzielczy Bank Rozwoju,

2. Automatycznie następuje przekierowanie na stronę logowania do Internet Bankingu,

3. Po udanym zalogowaniu wyświetla się strona z danymi do przelewu, system poprosi o zaakceptowanie przelewu, który został wygenerowany. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. 

4. Sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki temu Sprzedający może przystąpić do realizacji zamówienia.

 

PayByNet to obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. Istotnym faktem jest to, że PayByNet jest całkowicie darmowy i nie muszą Państwo uiszczać dodatkowej prowizji z tego tytułu (prowizja, jak za zwykły przelew internetowy). PayByNet jest też jedyną usługą szybkich płatności internetowych w Polsce, której bezpieczeństwo gwarantuje instytucja będąca częścią sektora bankowego. Został opracowany i dostosowany do potrzeb handlu elektronicznego przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A., stanowiąc uzupełnienie rozwiązań opartych o karty płatnicze.

 

Dlaczego warto skorzystać z PayByNet:

bezpieczeństwo – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy bądź urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej. Na przelewie widzicie Państwo, komu przelewacie pieniądze;

szybkość – informacja o płatności przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru. Rozliczenie płatności gwarantuje KIR,

wygoda – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylicie się Państwo przy ich wprowadzaniu.

z PayByNet zapłacisz nie tylko w e-sklepach - korzystając z usług e-urzędu, można poprzez Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

 

Więcej informacji na temat usługi PayByNet oraz wykaz sklepów, w których można dokonać płatności na stronach:

http://www.kir.com.pl

http://paybynet.pl


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.