Hub of Talents


SBR Bank wspiera rozwój innowacyjnej

przedsiębiorczości w naszym regionie!

 

 

 

Masz mniej niż 35 lat i pomysł na innowacyjny produkt lub usługę, ale potrzebujesz wsparcia?
Zgłoś się do projektu pn. "Platforma startowa dla nowych pomysłów - Hub of Talents".

 

 

Hub of Talents to instrument na rzecz rozwoju innowacyjnych pomysłów biznesowych w województwach podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. Udział w kompleksowym programie akceleracyjnym oferuje szkolenia, warsztaty, indywidualny mentoring, coaching biznesowy, pomoc technologiczną, wsparcie marketingowe, obsługę księgową i prawną w tym doradztwo podatkowe a także dodatkowo udostępnienie przestrzeni do pracy biurowej. Nieocenioną pomocą jest również przygotowanie zweryfikowanego rynkowo, rentownego i skalowalnego modelu biznesowego produktu lub usługi.

 

Dzięki powyższym, będzie można ubiegać się o bezzwrotną dotację na wejście na rynek i początkową fazę funkcjonowania startupu w wysokości do 200 tys. euro z Poddziałania 1.1.2 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

 

Spółdzielczy Bank Rozwoju ponownie wspiera lokalne przedsięwzięcia aktywnie uczestnicząc w projekcie Hub of Talents. Razem z prawie pięćdziesięcioma innymi podmiotami współtworzącymi platformę startową dążymy do realizacji wspólnego celu, jakim jest rozwój innowacyjnej przedsiębiorczości w naszym regionie! Cykle inkubacji odbędą się niezależnie w każdym z sześciu miast partnerskich (Białystok, Ełk, Łomża, Suwałki, Elbląg, Olsztyn).

 

Rekrutacja trwa do 31 grudnia 2016r – już teraz gorąco zachęcamy do uczestnictwa!
Więcej informacji oraz rekrutacja na stronie: startupplatforms.gov.pl

 

Hub of Talents to wspólny projekt technoparków z wojewódzwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, którego liderem jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. Otrzymał on najwyższą ocenę merytoryczną w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (w ramach Poddziałania 1.1.1 PO Polska Wschodnia).


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.