Świetny wynik naszej drużyny na Litwie - cztery złote medale i brąz! Sprint SBR Bank Team nieustannie na prowadzeniu w wynikach drużynowych w tym sezonie!


Maraton Kresowy 'Wila' sprowadził entuzjastów jazdy rowerowej poza wschodnią granicę kraju, na litewską Wileńszczyznę. Należy zaznaczyć, że teren był nie tylko urozmaicony pod względem wyznaczonej trasy maratonu - jest to rejon wielokulturowy, niezwykle ciekawy z punktu historycznego, położony przy ujściu rzeki Niemenczynki do Wilii, wśród lasów i jezior otaczających Wilno. Krótko mówiąc udział w tym maratonie podczas długiego weekendu przypadającego na początku czerwca był okazją do zwiedzania pobliskiego miasta i licznych atrakcji Wileńszczyzny.

 

Początek 60 kilometrowej trasy zaplanowano w dolinie rzeki Wilia, będącej inspiracją nazwy maratonu. Szybka i dość łatwa trasa, w porównaniu do poprzednich maratonów, przebiegała wśród terenów treningowych młodych narciarzy i biathlonistów.

 

Ponownie, wiodącą na trasie Maratonu i przekraczającą metę z przewagą 11 minut nad pozostałymi kobietami była Sylvija Latozaite, członkini naszej drużyny Sprint SBR Bank Team. Wśród zawodników naszej drużyny najwyższe miejsce na podium mężczyzn wywalczył Domas Manikas. Honorowe trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej osiągnął Arnas Pelaitis. Cztery złote medale i brąz - świetny wynik drużyny Sprint SBR Bank Team! Gratulujemy!!!


Wyniki zawodników Sprint SBR Bank Team:

Dystans Maraton - Kobiety:
Silvija Latozaite (1045) - Sprint SBR Bank Team - 1. Open, 1. Kobiety Sport


Dystans Maraton - Mężczyźni:
Domas Manikas (1062)  - Sprint SBR Bank Team - 1. Open, 1. Orlik
Arnas Pelaitis (1061) - Sprint SBR Bank Team - 15. Open, 3. Orlik
Mantautas Pociunas (1027) - Sprint SBR Bank Team - 24. Open, 9 . Elita

 

Dystans Półmaraton - Mężczyźni:
Sławomir Masłowski (888) - Sprint SBR Bank Team - 21. Open, 5. Master
Andrzej Masłowski (899) - Sprint SBR Bank Team - 26. Open, 6. Master

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć: album 1, album 2, album 3
Fotograf: Marek Kulikowski


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.