Sześcioosobowa grupa składająca się z pracowników i przyjaciół SBR Bank wzięła udział w Electrum Ekiden – drugiej edycji maratonu sztafetowego zorganizowanego przez Fundację „Białystok Biega” (słowo ekiden pochodzi z języka japońskiego i oznacza długodystansowy bieg sztafetowy).

 

W minioną niedzielę 12 czerwca zawodnicy SBR Bank Team przystąpili do maratonu jako 1 z 181 drużyn - uczestników było o 30 procent więcej niż w zeszłym roku. Start każdej sztafety przekładał się na realne wsparcie finansowe Hospicjum dla Dzieci prowadzonego przez Fundację „Pomóż Im”, na które przeznaczono część z opłat startowych.

 

Nasi pracownicy udowodnili, że nie boją się nowych wyzwań, są waleczni i dążą do celu na każdym polu swojego działania – zwłaszcza jeżeli chodzi o czyn charytatywny. Sześcioosobowa grupa biegaczy-amatorów, w pomarańczowych koszulkach z białą różą w logo, z radością przystąpiła do biegu w słusznej sprawie udowadniając, jak wielkie bije serce w ich piersi. Wspólnymi siłami pokonali dystans ponad 42 km, którego trasa prowadziła alejkami białostockiego Parku Zwierzynieckiego. Miłym zaskoczeniem był moment sprawdzania wyników – pokonując maraton w 3 godz. 31 minut zajęliśmy 88 miejsce drużynowo – jesteśmy w pierwszej połowie tabeli wyników!

 

Wszystkim biorącym aktywny udział w wydarzeniu serdecznie gratulujemy – chęci uczestnictwa, inicjatywy przyłączenia się jako drużyna bankowa, pokonania trasy oraz osiągnięcia wspólnego celu- przybyliśmy, zobaczyliśmy… przebiegliśmy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.