Internet Banking

 

Umożliwia klientowi dostęp przez Internet do rachunków w SBR Bank, bez konieczności przychodzenia do placówek banku, bez kolejek, zbędnych formalności, z dowolnie wybranego miejsca przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Operacje wprowadzane przez Klienta w Internet Banking są w czasie rzeczywistym rejestrowane w systemie bankowym na Jego rachunku. Podobnie zmiany wprowadzone przez pracownika banku na rachunku Klienta, są natychmiast widoczne przy obsłudze poprzez Internet Banking.

 

Z obsługą Internet Bankingu można zapoznać się, korzystając z wersji DEMO.

 

Ochrona transmitowanych danych oparta jest na nowoczesnych standardach ochrony przekazu informacji w Internecie. Dane przesyłane pomiędzy komputerem klienta a informatycznym systemem bankowym, przekazywane są w postaci zaszyfrowanej, przy użyciu certyfikatu SSL Extended Validation, co zapewnia gwarancję tajności ich transmisji.

Czynności związane z parametryzacją, definiowaniem i zatwierdzaniem przelewów wymagają podania kodu kontrolnego. Kody te są udostępniane Klientom w formie pojedynczych haseł wysyłanych SMSem. Jeden kod może zautoryzować tylko jedną operację.
Zapraszamy do korzystania z systemu Bankowości Internetowej SBR Bank – Internet Banking.


Kod SWIFT: POLUPLPR  

 

Instrukcja użytkownika Internet Banking

 
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w sieci ! - praktyczne wskazówki

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.