Bankomat SBR Bank w Raczkach
 

W  Raczkach (woj. podlaskie, powiat suwalski) został   zainstalowany i uruchomiony   bankomat Spółdzielczego Banku Rozwoju. To pierwszy bankomat oddany do użytku mieszkańcom tej miejscowości – stąd wielka radość lokalnej społeczności z jego uruchomienia.

 

Bankomat jest usytuowany w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej. Operacje  w nim są bezprowizyjne  dla Klientów  posiadających karty w jakimkolwiek banku spółdzielczym. Pozostali Klienci płacić będą prowizję zgodną z umową zawartą ze swoim bankiem. 


Pierwszą osobą, która skorzystała z bankomatu była Pani  Ewa Więcko – sołtys wsi Kurianki Drugie, gorąca orędowniczka zainstalowania bankomatu w Raczkach.


To już 25 bankomat własny uruchomiony przez SBR Bank.  Spółdzielczy Bank Rozwoju, z centralą w Szepietowie, działa na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego. Posiada sieć 21 placówek: 10 Oddziałów zlokalizowanych w Szepietowie, Nowych Piekutach, Białymstoku, Suwałkach, Grajewie, Łomży, Płaskiej i Warszawie oraz 11 Punktów Obsługi Klienta. Jest instytucją z 60-letnią tradycją i posiadaczem takich tytułów jak:  "Lider 2012", „Kapitalne Przedsiębiorstwo Województwa Podlaskiego” oraz „Gepard Biznesu”. SBR Bank Bank aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej. Wspiera m.in. instytucje i placówki edukacji i kultury, jest darczyńcą na rzecz hospicjum, wspiera sport amatorski oraz młodych przedsiębiorców – jest m.in. Mecenasem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Białymstoku.


Na zdjęciu: Ewa Więcko – sołtys wsi Kurianki Drugie przy bankomacie SBR Bank w Raczkach


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.