By klęska nie oznaczała katastrofy, a rozwój był zawsze w Twoim zasięgu

Kredytów klęskowych chcielibyśmy udzielać jak najmniej — z drugiej strony, kiedy są potrzebne, nikogo nie chcemy zostawić bez pomocy. Kredytów preferencyjnych chcielibyśmy udzielać jak najwięcej — cieszy nas każde rosnące gospodarstwo. Naszą misją jako lokalnego banku jest to, by rozwijały się i były coraz liczniejsze.

Każdy z tych produktów powstał w innym celu, i jest do tego celu doskonale dopasowany. Przewiń stronę, by poznać szczegóły albo od razu napisz lub zadzwoń. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Kredyt preferencyjny w SBR Bank

Kredyty preferencyjne to szereg produktów finansowych skupionych na wsparciu gospodarstw rolnych. Wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi warunkami możliwymi dzięki dopłatom ARiMR. To np. linie:

  • RR- kredyt na finansowanie inwestycji w rolnictwie i w rybactwie śródlądowym
  • Z – kredyt na zakup użytków rolnych
  • PR- kredyt na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych, ryb, skorupiaków i mięczaków oraz na zakup akcji lub udziałów
  • K01/K0- kredyt odpowiednio klęskowy inwestycyjny i klęskowy obrotowy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę
  • DK01/DK02 – kredyt — odpowiednio klęskowy inwestycyjny i klęskowy obrotowy dla dużych przedsiębiorstw na wznowienie produkcji rolnej oraz odtworzenie środków trwałych
  • MRcsk – kredyt na finansowanie zakupu użytków rolnych przez młodych rolników

Nie jesteś pewien, który kredyt jest najbardziej odpowiedni? Nasi doradcy pomoże Ci podjąć decyzję i przeprowadzi przez wszystkie formalności. Zapraszamy!

Kredyt klęskowy w SBR Bank

Kredyty klęskowe mają pomóc gospodarstwu powrócić do potencjału sprzed klęski żywiołowej stanowiącej zagrożenie dla jego dalszego funkcjonowania albo będącej takim zagrożeniem dla działów specjalnych produkcji rolnej.

Są udzielane w przypadku np. suszy, gradobicia, powodzi, nadmiernych opadów atmosferycznych, wymarznięcia, huraganu, pożaru, osunięcia się ziemi czy plagi gryzoni.

Pozwalają  na realizację przedsięwzięć neutralizujących ryzyko i przywracających normalne możliwości produkcji i działania gospodarstwa.

Korzyści dla klientów SBR Bank:

  • niskie oprocentowanie
  • niska prowizja
  • długi okres kredytowania
  • możliwość karencji w spłacie kredytu

Pomoc ARiMR

Kredyty pereferencyjne i klęskowe w SBR Bank wyróżniają się niskimi kosztami i atrakcyjnymi warunkami dzięki dopłatom Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. To kredyty na specjalne cele, dużo tańsze od komercyjnych produktów finansowych. Pozwalają m.in. na:

— poprawę efektywności produkcji, zwłaszcza dzięki zmniejszeniu kosztów wytwarzania

—  utrzymanie lub polepszenie warunków ochrony środowiska i dobrostanu zwierząt

— poprawę jakości i promocji produktów rolnych

— poprawę warunków pracy oraz lepsze wykorzystanie zasobów

Nasze placówki

Nasze placówki

Wybierz oddział lub bankomat
Zamów rozmowę

Formularz kontaktowy


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych rozwiń
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 3, 18-210 Szepietowo. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iodo@sbrbank.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym - podstawa przetwarzania danych: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.
* Pole wymagane
Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Infolinia dostępna 24 h, 7 dni w tygodniu
Zobacz więcej
Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych rozwiń
Aplikacja mobilna SBR Bank dostępna do pobrania
Aplikacja SBR na google play Aplikacja SBR w App store