By klęska nie oznaczała katastrofy, a rozwój był zawsze w Twoim zasięgu

Kredytów klęskowych chcielibyśmy udzielać jak najmniej — z drugiej strony, kiedy są potrzebne, nikogo nie chcemy zostawić bez pomocy. Kredytów preferencyjnych chcielibyśmy udzielać jak najwięcej — cieszy nas każde rosnące gospodarstwo. Naszą misją jako lokalnego banku jest to, by rozwijały się i były coraz liczniejsze.

Każdy z tych produktów powstał w innym celu, i jest do tego celu doskonale dopasowany. Przewiń stronę, by poznać szczegóły albo od razu napisz lub zadzwoń. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Kredyt preferencyjny w SBR Bank

Kredyty preferencyjne to szereg produktów finansowych skupionych na wsparciu gospodarstw rolnych. Wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi warunkami możliwymi dzięki dopłatom ARiMR. To np. linie:

  • RR- kredyt na finansowanie inwestycji w rolnictwie i w rybactwie śródlądowym
  • Z – kredyt na zakup użytków rolnych
  • PR- kredyt na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych, ryb, skorupiaków i mięczaków oraz na zakup akcji lub udziałów
  • K01/K0- kredyt odpowiednio klęskowy inwestycyjny i klęskowy obrotowy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę
  • DK01/DK02 – kredyt — odpowiednio klęskowy inwestycyjny i klęskowy obrotowy dla dużych przedsiębiorstw na wznowienie produkcji rolnej oraz odtworzenie środków trwałych
  • MRcsk – kredyt na finansowanie zakupu użytków rolnych przez młodych rolników

Nie jesteś pewien, który kredyt jest najbardziej odpowiedni? Nasi doradcy pomoże Ci podjąć decyzję i przeprowadzi przez wszystkie formalności. Zapraszamy!

Kredyt klęskowy w SBR Bank

Kredyty klęskowe mają pomóc gospodarstwu powrócić do potencjału sprzed klęski żywiołowej stanowiącej zagrożenie dla jego dalszego funkcjonowania albo będącej takim zagrożeniem dla działów specjalnych produkcji rolnej.

Są udzielane w przypadku np. suszy, gradobicia, powodzi, nadmiernych opadów atmosferycznych, wymarznięcia, huraganu, pożaru, osunięcia się ziemi czy plagi gryzoni.

Pozwalają  na realizację przedsięwzięć neutralizujących ryzyko i przywracających normalne możliwości produkcji i działania gospodarstwa.

Korzyści dla klientów SBR Bank:

  • niskie oprocentowanie
  • niska prowizja
  • długi okres kredytowania
  • możliwość karencji w spłacie kredytu

Pomoc ARiMR

Kredyty pereferencyjne i klęskowe w SBR Bank wyróżniają się niskimi kosztami i atrakcyjnymi warunkami dzięki dopłatom Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. To kredyty na specjalne cele, dużo tańsze od komercyjnych produktów finansowych. Pozwalają m.in. na:

— poprawę efektywności produkcji, zwłaszcza dzięki zmniejszeniu kosztów wytwarzania

—  utrzymanie lub polepszenie warunków ochrony środowiska i dobrostanu zwierząt

— poprawę jakości i promocji produktów rolnych

— poprawę warunków pracy oraz lepsze wykorzystanie zasobów

Nasze placówki

Nasze placówki

Wybierz oddział lub bankomat
Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Infolinia dostępna 24 h, 7 dni w tygodniu
Zobacz więcej
Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych rozwiń
Aplikacja mobilna SBR Bank dostępna do pobrania
Aplikacja SBR na google play Aplikacja SBR w App store