08.01.2020

SBR Bank w usłudze szybkich płatności internetowych PayByNet

Usługa PayByNet umożliwia realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

 

PayByNet to usługa płatności internetowych działająca w popularnym modelu "płatności linkiem" (pay-by-link), który to model jest najbardziej powszechnym sposobem płatności w polskim eCommerce.

 

Współpraca Banku z Krajową Izbą Rozliczeniową zapewnia Klientom stabilność i pewność transakcji realizowanych za pomocą PayByNet, a także dostęp do pozostałych największych platform płatności: Przelewy 24, Transferuj.pl, eService Online, IAI Płatności, Dotpay.pl.

 

 

Dzięki temu nasi Klienci mają do swojej dyspozycji możliwość płacenia w tysiącach sklepów internetowych.

Platforma organizacyjno-techniczna PayByNet została uznana przez Narodowy Bank Polski za system rozliczeniowy,
co gwarantuje bezpieczeństwo tej formy płatności. KIR zapewnia też przejrzystość rozliczeń, ponieważ przelewy wykonywane są bezpośrednio z rachunku bankowego Klienta na rachunek bankowy sklepu lub urzędu.

 

 

Jak korzystać ?

 

 Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności "Paybynet". Podczas dokonywania płatności w Internecie szukaj ikonki:

 

 

Po wybraniu Spółdzielczego Banku Rozwoju z listy banków zostaniesz przekierowany na stronę Bankowości Internetowej, na której po zalogowaniu się będziesz mógł autoryzować płatność. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.