Między dużym kredytem a małą pożyczką

Oto złoty środek między potrzebami a możliwościami: pożyczka na dowolny cel zabezpieczona działką, domem lub mieszkaniem.

Idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz czegoś więcej niż typowa pożyczka gotówkowa, ale nie aż kredytu hipotecznego na 30 lat.

W każdej sytuacji jesteśmy tu dla Ciebie i dogramy detale w każdym szczególe.

Przychodzisz do banku, by zrealizować swoje cele. Od tego właśnie jesteśmy.

Najwygodniejszy sposób na średnie potrzeby

Ani wielka, ani mała — pożyczka hipoteczna może być doskonałym środkiem realizacji celów wyznaczonych na parę najbliższych lat.

  • Spłata do 15 lat, przerwa w spłacie kapitału.
    Okres kredytowania to 15 lat lub mniej (im krócej, tym niższe odsetki). Istnieje możliwość 6-miesięcznej karencji w spłacie kapitału (wakacje kredytowe).
  • Kwota już od 5 tys. zł.
    Maksymalna kwota pożyczki to 60% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki.
  • Konkurencyjne warunki.
    Zgodnie z naszym spółdzielczym charakterem, jesteśmy nastawieni na długofalowe relacje i wspieranie Klientów w realizacji ich planów. Kredyt to jeden z wielu sposobów takiego wsparcia. Dlatego zależy nam na współpracy, jesteśmy otwarci na dialog i zawsze chętnie przedstawimy Ci ofertę porównywalną z najlepszymi.

Przedstaw nam oczekiwania, a my przedstawimy Ci możliwości.

Spotkanie, rozmowa, sukces

Dobrze zaplanowana pożyczka pozwala ruszyć do przodu z tym, co jest dla Ciebie ważne, bez finansowych komplikacji. Zacznijmy od rozmowy — ustalimy, jakie warunki pożyczki i spłaty będą najwygodniejsze,
przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zadbamy
o każdy szczegół

Planujemy współpracę na lata. Zależy nam, by każdy Klient SBR Bank był przez te lata w pełni zadowolony z naszego standardu obsługi. Tak, jak to robimy od ponad 60 lat.
Zapytaj o kredyt

Jesteśmy dobrym miejscem na kredyt.

Porozmawiajmy, to do niczego nie zobowiązuje.
Dowiedz się więcej

Informacja o ryzyku wzrostu stóp procentowych

Pożyczka hipoteczna oprocentowana jest według zmiennej stopy procentowej, stanowiącej sumę stopy referencyjnej i indywidualnie ustalonej marży uzależnionej od stosunku wartości pożyczki do wartości nieruchomości stanowiącej jej  zabezpieczenie. Marża może zostać obniżona w przypadku skorzystanie z oferty pożyczki z dodatkowymi produktami/usługami. Stopą referencyjną jest stawka WIBOR 3M (ang. Warsaw Interbank Offered Rate), będąca wskaźnikiem referencyjnym, a administratorem wskaźnika referencyjnego WIBOR 3M. tj. podmiotem sprawującym kontrolę nad jego opracowywaniem jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie. Stawka WIBOR publikowana jest m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl/, a jej wysokość określana jest  na ostatni roboczy dzień kwartału kalendarzowego. Stopa referencyjna WIBOR 3M ustalana jest na okresy 3-miesięczne odpowiadające kwartałom kalendarzowym. Stopa oprocentowania kredytu zmienia się wraz ze zmianą WIBOR 3M.

W przypadku długoterminowego kredytu poziom stóp procentowych w trakcie trwania umowy kredytu może podlegać zmianom. Niesie to ze sobą ryzyko, że w przypadku wzrostu stóp procentowych rata Państwa kredytu zmieni się znacząco, w sposób istotnie wpływający na Państwa możliwości finansowe.

Przed zawarciem umowy o kredyt Bank zachęca do tego, aby zapoznać się z historycznymi danymi dotyczącymi wysokości stóp procentowych. Bank podkreśla, że analiza przeszłych trendów dotyczących kształtowania się wysokości stóp procentowych, w tym wskaźników referencyjnych takich jak WIBOR 3M, może być pomocna w wyborze oferty kredytowej. Analiza ta jednak nie stanowi gwarancji, że w przyszłości stopa procentowa będzie kształtować się według podobnych trendów. Przykładowo, poziom stawki WIBOR 3M stanowiącą składową oprocentowania zmiennego na dzień 31.12.2021r. wynosiła 2,54%, podczas gdy, 15 lat wcześniej wynosiła około 20%.

Ponadto Bank zachęca do zapoznania się z:
• komunikatem Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego dot. ryzyka stopy procentowej:
https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Komunikat_UKNF_dot_ryzyka_stop_procentowych_73678.pdf oraz
• Publikacją dot. ryzyka stopy procentowej:
https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Ryzyko_stopy_procentowej_dla_klientow_instytucji_finansowych_73575.pdf

Nasze placówki

Nasze placówki

Wybierz oddział lub bankomat
Zamów rozmowę

Formularz kontaktowy


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych rozwiń
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 3, 18-210 Szepietowo. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iodo@sbrbank.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym - podstawa przetwarzania danych: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.
* Pole wymagane
Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Infolinia dostępna 24 h, 7 dni w tygodniu
Zobacz więcej
Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych rozwiń
Aplikacja mobilna SBR Bank dostępna do pobrania
Aplikacja SBR na google play Aplikacja SBR w App store