Między dużym kredytem a małą pożyczką

Oto złoty środek między potrzebami a możliwościami: pożyczka na dowolny cel zabezpieczona działką, domem lub mieszkaniem.

Idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz czegoś więcej niż typowa pożyczka gotówkowa, ale nie aż kredytu hipotecznego na 30 lat.

W każdej sytuacji jesteśmy tu dla Ciebie i dogramy detale w każdym szczególe.

Przychodzisz do banku, by zrealizować swoje cele. Od tego właśnie jesteśmy.

Najwygodniejszy sposób na średnie potrzeby

Ani wielka, ani mała — pożyczka hipoteczna może być doskonałym środkiem realizacji celów wyznaczonych na parę najbliższych lat.

  • Spłata do 15 lat, przerwa w spłacie kapitału.
    Okres kredytowania to 15 lat lub mniej (im krócej, tym niższe odsetki). Istnieje możliwość 6-miesięcznej karencji w spłacie kapitału (wakacje kredytowe).
  • Kwota już od 5 tys. zł.
    Maksymalna kwota pożyczki to 60% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki.
  • Konkurencyjne warunki.
    Zgodnie z naszym spółdzielczym charakterem, jesteśmy nastawieni na długofalowe relacje i wspieranie Klientów w realizacji ich planów. Kredyt to jeden z wielu sposobów takiego wsparcia. Dlatego zależy nam na współpracy, jesteśmy otwarci na dialog i zawsze chętnie przedstawimy Ci ofertę porównywalną z najlepszymi.

Przedstaw nam oczekiwania, a my przedstawimy Ci możliwości.

Spotkanie, rozmowa, sukces

Dobrze zaplanowana pożyczka pozwala ruszyć do przodu z tym, co jest dla Ciebie ważne, bez finansowych komplikacji. Zacznijmy od rozmowy — ustalimy, jakie warunki pożyczki i spłaty będą najwygodniejsze,
przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zadbamy
o każdy szczegół

Planujemy współpracę na lata. Zależy nam, by każdy Klient SBR Bank był przez te lata w pełni zadowolony z naszego standardu obsługi. Tak, jak to robimy od ponad 60 lat.
Zapytaj o kredyt

Jesteśmy dobrym miejscem na kredyt.

Porozmawiajmy, to do niczego nie zobowiązuje.
Dowiedz się więcej

Informacja o ryzyku wzrostu stóp procentowych

Pożyczka hipoteczna oprocentowana jest według zmiennej stopy procentowej, stanowiącej sumę stopy referencyjnej i indywidualnie ustalonej marży uzależnionej od stosunku wartości pożyczki do wartości nieruchomości stanowiącej jej  zabezpieczenie. Marża może zostać obniżona w przypadku skorzystanie z oferty pożyczki z dodatkowymi produktami/usługami. Stopą referencyjną jest stawka WIBOR 3M (ang. Warsaw Interbank Offered Rate), będąca wskaźnikiem referencyjnym, a administratorem wskaźnika referencyjnego WIBOR 3M. tj. podmiotem sprawującym kontrolę nad jego opracowywaniem jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie. Stawka WIBOR publikowana jest m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl/, a jej wysokość określana jest  na ostatni roboczy dzień kwartału kalendarzowego. Stopa referencyjna WIBOR 3M ustalana jest na okresy 3-miesięczne odpowiadające kwartałom kalendarzowym. Stopa oprocentowania kredytu zmienia się wraz ze zmianą WIBOR 3M.

W przypadku długoterminowego kredytu poziom stóp procentowych w trakcie trwania umowy kredytu może podlegać zmianom. Niesie to ze sobą ryzyko, że w przypadku wzrostu stóp procentowych rata Państwa kredytu zmieni się znacząco, w sposób istotnie wpływający na Państwa możliwości finansowe.

Przed zawarciem umowy o kredyt Bank zachęca do tego, aby zapoznać się z historycznymi danymi dotyczącymi wysokości stóp procentowych. Bank podkreśla, że analiza przeszłych trendów dotyczących kształtowania się wysokości stóp procentowych, w tym wskaźników referencyjnych takich jak WIBOR 3M, może być pomocna w wyborze oferty kredytowej. Analiza ta jednak nie stanowi gwarancji, że w przyszłości stopa procentowa będzie kształtować się według podobnych trendów. Przykładowo, poziom stawki WIBOR 3M stanowiącą składową oprocentowania zmiennego na dzień 31.12.2021r. wynosiła 2,54%, podczas gdy, 15 lat wcześniej wynosiła około 20%.

Ponadto Bank zachęca do zapoznania się z:
• komunikatem Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego dot. ryzyka stopy procentowej:
https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Komunikat_UKNF_dot_ryzyka_stop_procentowych_73678.pdf oraz
• Publikacją dot. ryzyka stopy procentowej:
https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Ryzyko_stopy_procentowej_dla_klientow_instytucji_finansowych_73575.pdf

Nasze placówki

Nasze placówki

Wybierz oddział lub bankomat
Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Infolinia dostępna 24 h, 7 dni w tygodniu
Zobacz więcej
Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych rozwiń
Aplikacja mobilna SBR Bank dostępna do pobrania
Aplikacja SBR na google play Aplikacja SBR w App store