22.07.2020

e-Windykacja

Szanowni Klienci,

informujemy, że dla klientów biznesowych z sektora MŚP uruchomiliśmy usługę e-Windykacja.

Dzięki współpracy z platformą Vindicat.pl. nasi Klienci mogą samodzielnie odzyskiwać pieniądze – bez względu na etap, na którym znajduje się sprawa. Użytkownicy uzyskują dostęp do szeregu narzędzi, pism i dokumentów windykacyjnych. Mogą też skorzystać 
z monitoringu płatności i usługi windykacji automatycznej.


Jak działa e-Windykacja?

e-Windykacja przy pomocy systemu Vindicat odbywa się w całości online. Niezbędny jest jedynie komputer, dostęp do Internetu 
i przeglądarka internetowa. Osobisty kontakt z dłużnikiem, tak bardzo niewskazany w dzisiejszych czasach, nie jest tu konieczny. Przedsiębiorca, dzięki możliwościom oferowanym przez system Vindicat, zyskuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie odzyskiwania należności – polubownym, sądowym i egzekucyjnym.


Jak to możliwe?

Po rejestracji w systemie użytkownik wprowadza dane z przeterminowanych, nieopłaconych faktur. Kolejno system przedstawia sprawdzony scenariusz windykacji, opracowany przez ekspertów. Jest on precyzyjny i przygotowany zrozumiałym językiem. Przedsiębiorca otrzymuje swoistą instrukcję dotyczącą tego, co i kiedy powinien zrobić. Z systemu może też w ciągu zaledwie kilku minut wygenerować spersonalizowane i gotowe do użycia pisma windykacyjne.


W ramach e-Windykacji przy pomocy platformy Vindicat Klienci SBR Bank mogą:

  • Korzystać z bogatej bazy gotowych do użycia i spersonalizowanych pism windykacyjnych. W udostępnionej użytkownikom bibliotece dokumentów znajdują się m.in. wezwania do zapłaty, pozwy, e-pozwy, czy wnioski o wszczęcie egzekucji. Wszystkie opierają się o wprowadzone przez użytkownika dane, a zatem są gotowe do użycia. Wystarczy je jedynie wydrukować i podpisać.

  • Oszczędzać czas dzięki dedykowanemu robotowi windykacyjnemu. Przedsiębiorcy mogą w prosty sposób zautomatyzować powtarzalne czynności związane z odzyskiwaniem pieniędzy – część z nich może przejąć specjalny robot windykacyjny. Wysyła on wezwania do zapłaty, dodaje wierzytelności na giełdę długów i powiadamia dłużnika o ewentualnym skierowaniu sprawy do sądu.

  •  Prowadzić regularny monitoring płatności. Uwzględnia on specyficzne potrzeby małych i średnich firm w tym zakresie. Dzięki monitoringowi możliwe jest zachowanie kontroli nad całością firmowych płatności.

  •  Negocjować z dłużnikiem. Służy do tego prosty w obsłudze moduł do negocjacji online. 

  • Korzystać z wbudowanej giełdy długów Vindicat. Giełda jest popularna i zajmuje wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu dane dłużnika są bardzo dobrze widoczne dla jego potencjalnych kontrahentów czy klientów.

  • Umieszczać na wystawianych fakturach pieczęć prewencyjną. Dzięki niej kontrahent od razu zostaje poinformowany, że w razie braku zapłaty w wyznaczonym terminie, sprawą zajmie się Vindicat.

  • Skorzystać z Big InfoMonitor. To jedno z najpopularniejszych i cieszących się największym zaufaniem Biur Informacji Gospodarczych w Polsce. Windykujący z pomocą systemu Vindicat mogą dodać wpis lub wygenerować raport o wiarygodności kontrahenta. 

  • Uzyskać dostęp do indywidualnej pomocy prawnej. Do dyspozycji użytkowników jest również stale aktualizowany program edukacyjny.

  • Korzystać ze wszystkich oferowanych możliwości lub jedynie części z nich – w zależności od potrzeb firmy. 


e-Windykacja – prosta i intuicyjna

 Żadna wiedza techniczna ani windykacyjna nie jest niezbędna. Wystarczą podstawowe umiejętności obsługi komputera. Panel użytkownika systemu do e-Windykacji został zaprojektowany w taki sposób, aby poruszanie się po nim było proste i nie wymagało dodatkowych umiejętności. Dotyczy to każdego z etapów odzyskiwania należności.

Co ważne, e-Windykacja na platformie Vindicat odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej. Nie trzeba więc instalować żadnych dodatkowych programów, których obsługa mogłaby być problematyczna. Mimo mnogości opcji, system Vindicat pozostaje maksymalnie intuicyjny. e-Windykacja na specjalnych warunkach dla klientów SBR Bank

Klienci SBR Bank mogą przetestować usługę e-Windykacji w systemie Vindicat.pl przez 30 dni zupełnie za darmo.


Jak to zrobić?

Wystarczy zarejestrować się na platformie pod adresem www.vindicat.pl. Rejestracja jest bezpłatna. Po zalogowaniu należy wybrać odpowiedni pakiet, zgodnie z potrzebami firmy. Pakiety różnią się między sobą w zależności od liczby spraw, które użytkownik chce prowadzić przy pomocy systemu. Następnie wystarczy wpisać specjalny kod promocyjny dla klientów SBR Bank. 
Uprawnia on do skorzystania z darmowego dostępu do platformy przez 30 dni i przetestowania możliwości serwisu. Po upływie okresu promocyjnego koszt usługi rozpoczyna się już od 79 zł miesięcznie netto, w zależności od wybranego pakietu.

Warto otworzyć się na nowe możliwości windykacyjne i dać szansę technologii. 
W dzisiejszych czasach odzyskiwanie pieniędzy naprawdę może być szybsze, łatwiejsze i tańsze!

Więcej informacji o usłudze e-Windykacja