Święto Spółdzielczości Bankowej

 

29 czerwca br. obchodzone jest Święto Spółdzielczości Bankowej. SBR Bank świętować je będzie podczas Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które odbędą się w Szepietowie (woj. podlaskie).

 

Ogólnopolskie obchody Święta Spółdzielczości Bankowej, które w tym roku odbędzie się pod hasłem  „Niedziela z Bankiem Spółdzielczym” , poprzedzą obchody centralne. 27 czerwca br. w Sejmie odbędzie się z tej okazji konferencja pod hasłem "Społeczna rola banków spółdzielczych w Polsce". Jej organizatorem są Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak oraz Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

 

29 czerwca br. w ramach „Niedzieli z Bankiem Spółdzielczym”, na terenie całej Polski odbędzie się szereg wydarzeń i imprez o charakterze otwartym. SBR Bank świętować będzie obchody tego dnia w Szepietowie, uczestnicząc w Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dniach z Doradztwem Rolniczym. Stoisko SBR Bank otwarte będzie dla wszystkich zainteresowanych.  Zapraszamy!

 

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej to podkreślenie rangi tego sektora oraz roli banków spółdzielczych w integracji i rozwoju środowisk lokalnych. Tegoroczna „Niedziela  z Bankiem Spółdzielczym” wpisuje się w obchody obywatelskiego Święta Wolności – ogłoszonego i przebiegającego pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, nawiązującego do rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych.

 

 


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.