SBR Bank na Wystawie Zwierząt Hodowlanych

 

Ponad 100 tys. osób odwiedziło tegoroczną Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie. To rekord frekwencji w historii tej imprezy – oceniają jej organizatorzy – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Jak co roku, wystawcą był także SBR Bank. Nasze stoisko odwiedziło setki osób. W części oficjalnej imprezy SBR Bank uhonorował rolników, będących zarazem klientami banku.

 

Była to już 21 edycja Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Odbyła się w dniach 28-29 czerwca 2014 roku w Szepietowie. Z uwagi na zasięg, liczbę wystawców i odwiedzających, jest to jedna z największych imprez rolniczych w kraju.

 

Tegoroczną wystawę odwiedził m.in. Minister Rolnictwa Marek Sawicki. W Szepietowie gościło około 200 hodowców z całej Polski, a wystawiło się ponad 300 firm i instytucji  działających w rolnictwie i jego otoczeniu. Jednym z wystawców był również SBR Bank. Nasze stoisko odwiedziło setki osób.

 

         

 

Tradycyjnie podczas imprezy, odbył się widowiskowy konkurs Młodych Hodowców oraz prezentacje zwierząt hodowlanych i konkursy dla hodowców bydła mlecznego oraz mięsnego, koni, trzody chlewnej, owiec, kóz i drobiu.

 

W części oficjalnej Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym miłym akcentem było wręczenie listów gratulacyjnych i upominków podlaskim rolnikom, będących zarazem klientami SBR Bank. Upominki z rąk Wiceprezes Jolanty Zawadzkiej odebrało 14 rolników: Bogusława Jamiołkowska, Krzysztof Gołębiewski, Tadeusz Gardecki, Jan Kulesza, Jan Mystkowski, Mirosław Odachowski, Dariusz Piekutowski, Tomasz Radziszewski, Wiesław Wnorowski, Kamil Wnorowski, Waldemar Wyszyński, Jan Zawadzki, Adam Pietruszyński oraz Marek Szepietowski. Zostali oni uhonorowani za wkład w rozwój podlaskiego rolnictwa,  stałe doskonalenie i podnoszenie innowacyjności gospodarstwa oraz odważne decyzje inwestycyjne.

 

  

 

Miłym akcentem była również nagroda przyznana Panu Wiesławowi Kozłowskiemu ze wsi Jośki (gmina Nowe Piekuty) w plebiscycie Gazety Współczesnej na „Rolnika Roku 2014”. Pan Kozłowski jest członkiem Rady Nadzorczej SBR Bank, a w plebiscycie został laureatem trzeciego miejsca. Gratulujemy tego wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów w działalności rolniczej.

 

      

 

 

Fotorelacja z Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie z udziałem SBR Bank

   

 

 

   


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.