SBR Bank Kapitalnym Przedsiębiorstwem Województwa Podlaskiego

Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą w Szepietowie uzyskał tytuł „Kapitalne Przedsiębiorstwo Województwa Podlaskiego” oraz wyróżnienie w Rankingu Superfirmy 2014 zorganizowanym przez Gazetę Współczesną.
 

Była to już piąta, jubileuszowa edycja Rankingu Superfirmy na najbardziej odpowiedzialne społecznie firmy. W Rankingu uczestniczą podmioty, dla których ważne są nie tylko wyniki finansowe, ale także zaangażowanie społeczne, dbałość o pracowników i środowisko naturalne. W Rankingu oceniane były takie obszary jak: działania na rzecz społeczności lokalnej, na rzecz oszczędności zasobów (energii, papieru i wody), praktyki rynkowe, sytuacja przedsiębiorstwa w zakresie przyjaznego miejsca pracy oraz aktywność na rzecz rozwoju pracowników realizowana w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 
 

SBR Bank otrzymał wyróżnienie w Rankingu Superfirmy 2014 oraz jako jedyna firma tytuł „Kapitalne Przedsiębiorstwo Województwa Podlaskiego”.  Odnosi się on do wykorzystania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego na podnoszenie kwalifikacji i rozwój pracowników. Dyplom z tytułem Laureata „Kapitalne Przedsiębiorstwo Województwa Podlaskiego” odebrała Wiceprezes SBR Bank Jolanta Zawadzka z rąk  Janiny Mironowicz  - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. WUP był współorganizatorem Rankingu Superfirmy 2014.

SBR Bank to instytucja z prawie 60-letnią tradycją. Działa  wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Centrala Banku znajduje się w Szepietowie, a oddziały i punkty obsługi klienta zlokalizowane są m.in. w Nowych Piekutach, Białymstoku, Warszawie, Suwałkach, Grajewie, Łomży, Płaskiej. Bank aktywnie angażuje się na rzecz społeczności lokalnej. Wspiera m.in.  instytucje i placówki edukacji i kultury, jest darczyńcą na rzecz hospicjum dziecięcego, wspiera sport amatorski oraz młodych przedsiębiorców – jest m.in. Mecenasem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Białymstoku.

   

                                                                   


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.