Przelewy natychmiastowe polegają na błyskawicznym przekazywaniu środków pieniężnych z pominięciem bankowych sesji księgowania. Usługa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 

Błyskawiczne przekazy pieniężne umożliwiają przepływ środków pomiędzy kontami bankowymi w różnych bankach w ciągu kilku minut. Możliwe jest to dzięki pominięciu bankowych sesji księgowania. Usługa dostępna jest całą dobę. Przelewy natychmiastowe można zrealizować za pośrednictwem Internet Banking lub w placówkach SBR Bank.

 

System szybkich przelewów międzybankowych jest szczególnie polecany osobom dokonującym pilnych zakupów w sklepach internetowych czy opłacających rachunki "na ostatnią chwilę”.
 

Regulamin
 

System Płatności BlueCash to pierwsze w Polsce i drugie w Europie rozwiązanie umożliwiające realizację bezpośrednich przelewów natychmiastowych z konta na konto w bankowości elektronicznej . System BlueCash stworzony przez sopocką spółkę Blue Media od listopada 2012 r. działa jako system płatności w oparciu o pierwszą w Polsce zgodę Prezesa NBP na prowadzenie systemu szybkich przelewów.

 

Lista banków wykonujących przelewy BlueCash

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.