Szanowni Klienci,

z przyjemnością informujemy, iż  nasi Klienci korzystający z kart debetowych czy kredytowych wydanych przez SBR Bank mają możliwość korzystania z usług płatności zbliżeniowych Google Pay .

 

Google Pay to oparta na systemie Android  (w wersji 4.4 i wyższej) szybka i bezpieczna metoda płatności, pozwalająca w łatwy sposób płacić zbliżeniowo telefonem tak samo, jak zwykłą kartą .

 

Proces płatności jest prosty i intuicyjny. Po zainstalowaniu aplikacji Google Pay , nie trzeba uruchamiać aplikacji - wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala, by płatność została zrealizowana. Tak, jak przy transakcjach zbliżeniowych kartą, dla kwot powyżej 50 zł należy dodatkowo wpisać PIN karty na klawiaturze terminala. 

 

Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty na kilka sposobów. Przede wszystkim dane Twojej karty są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. Korzystając z Google Pay, sprzedawca widzi numer konta wirtualnego przypisany do Twojej karty, której dane pozostają bezpieczne. Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia - gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego.

 

 

więcej informacji


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.