Pierwsza część rozgrywek pierwszoligowych za nami. Był to pracowity okres dla naszych tenisistów. Ciężka praca jednak popłaciła, czego efektem jest pierwszy krok w stronę baraży i powrotu do Superligi. Dojlidy Białystok w dziewięciu rozegranych meczach ośmiokrotnie odchodziły od stołów jako zwycięzcy oraz jeden raz musiały zaznać gorycz porażki. Taki wynik plasuje podopiecznych Piotra Anchima na drugim miejscu w tabeli, które jest miejscem pozwalającym wziąć udział w barażach o Superligę. Drugie miejsce to efekt zdobytych 16 punktów.

 

Zawodnicy UKS Dojlidy rozpoczęli listopad z pozycji samodzielnego lidera w tabeli. W pierwszą sobotę miesiąca, w ramach rozgrywek I ligi grupy północnej, ponownie zrealizowali swój zwycięski plan wygrywając 9:1 ze Spójnią Warszawa. Dzięki takiemu wynikowi utrzymali pozycję lidera i odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu w tym sezonie. Tydzień później, w wyniku rywalizacji z drużyną Galaxy, UKS Dojlidy raz jeszcze odniosły sukces zdobywając ostateczny wynik w meczu 7:3.

 

Dwa ostatnie starcia w sezonie były meczami wyjazdowymi. Przedostatnie rozgrywki zaowocowały ósmą wygraną UKS Dojlidy z wynikiem 7:3 z Olimpią Unią II Grudziądz. Końcowy przeciwnik, Poltarex Pogoń Lębork, jako pierwszy okazał się minimalnie lepszy, wygrywając 4:6. W ten sposób I drużyna Dojlid zakończyła pierwszą część sezonu rywalizacji ligowej w roku 2015, uzyskując 16 oczka na koncie, czego rezultatem ponownie jest pozycja lidera UKS Dojlidy (choć druga w tabeli Pogoń ma jeszcze do rozegrania jedno spotkanie).

 

Na następne spotkania trzeba poczekać do stycznia, ponieważ wówczas rozpoczyna się druga runda. Naszym doskonałym sportowcom z sekcji tenisa stołowego przy Uczniowskim Klubie Sportowym Dojlidy Białystok serdecznie gratulujemy, jednocześnie życząc kolejnych wygranych!

 


  •  
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i zmianie ustawień znajdują się TUTAJ.
Niedokonanie zmian ustawień na blokujące zapisywanie plików cookies jest wyrażeniem zgody na ich zapisywane.