Sprint SBR Bank Team znów triumfuje

Po raz kolejny w tym sezonie reprezentanci Sprint SBR Bank Team triumfowali w Maratonach Kresowych. Na trasie maratonu pierwsze miejsce zajął Sarunas Pacevicius, a w półmaratonie na pierwszej pozycji finiszował Wiktor Murygin.

W Michałowie (województwo podlaskie) odbył się tegoroczny trzeci start w ramach Maratonów Kresowych – cyklu amatorskich imprez rowerowych. Jak zwykle licznie stawili się  na starcie reprezentanci Sprint SBR Bank Team. 16 zawodników „bankowej” drużyny dzielnie zmagało się z dystansem i malowniczą trasą wiodącą przez Puszczę Knyszyńską.

Kolejne, trzecie już zwycięstwo odnotował  Sarunas Pacevicius z drużyny Sprint SBR Bank Team, który po przejechaniu 61 km finiszował z czasem 2:22:53. W półmaratonie (30 km) triumfował Wiktor Murygin z czasem 1:06:49. Najlepszą zawodniczką Sprint SBR Bank Team była Karolina Muras, która z czasem 3:21:54 minęła metę jako szósta.

W klasyfikacji drużynowej, po trzech przejazdach, Sprint SBR Bank Team plasuje się na trzeciej pozycji.

Kolejne zmagania kolarzy w ramach Maratonów Kresowych już 7 czerwca w Czarnej Białostockiej.

Wyniki zawodników Sprint SBR BANK Team w Michałowie, 25 maja 2014.